LAPP 0014182/500 priključni vod 4 x 50 mm² 500 m
- Kataloški br:
- 3388219 - 62
- Oznaka:
- 0014182/500
- EAN:
- 4044776778295
- Kataloški br:
- 3388219 - 62
- Oznaka:
- 0014182/500
- EAN:
- 4044776778295
LAPP 0014182/500 priključni vod 4 x 50 mm² 500 m
1 %
100,855.00 KM101,830.00 KM
Štedite 975.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
100,855.00 KM101,830.00 KM
Štedite 975.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 4 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 50 mm² |
| Presjek | 4 x 50 mm² |
| Vanjski Ø | 35 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 750 V |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0014182/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 100 H 4G50 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 100 H 4G50 priključni kabel; 4G50; U 0 /U: 450/750 V; HFFR; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





