LAPP 0014184/500 priključni vod 4 x 70 mm² 500 m
- Kataloški br:
- 3388220 - 62
- Oznaka:
- 0014184/500
- EAN:
- 4044776778301
- Kataloški br:
- 3388220 - 62
- Oznaka:
- 0014184/500
- EAN:
- 4044776778301
LAPP 0014184/500 priključni vod 4 x 70 mm² 500 m
1 %
142,365.00 KM143,745.00 KM
Štedite 1,380.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
142,365.00 KM143,745.00 KM
Štedite 1,380.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 4 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 70 mm² |
| Presjek | 4 x 70 mm² |
| Vanjski Ø | 40 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 750 V |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0014184/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 100 H 4G70 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 100 H 4G70 priključni kabel; 4G70; U 0 /U: 450/750 V; HFFR; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





