LAPP 0014186/500 priključni vod 4 x 95 mm² 500 m
- Kataloški br:
- 3388221 - 62
- Oznaka:
- 0014186/500
- EAN:
- 4044776778318
- Kataloški br:
- 3388221 - 62
- Oznaka:
- 0014186/500
- EAN:
- 4044776778318
LAPP 0014186/500 priključni vod 4 x 95 mm² 500 m
1 %
174,010.00 KM175,735.00 KM
Štedite 1,725.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
174,010.00 KM175,735.00 KM
Štedite 1,725.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 4 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 95 mm² |
| Presjek | 4 x 95 mm² |
| Vanjski Ø | 46 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 750 V |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0014186/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 100 H 4G95 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 100 H 4G95 priključni kabel; 4G95; U 0 /U: 450/750 V; HFFR; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





