LAPP 0026640/400 vod za vučni lanac ÖLFLEX® FD 90 1 G 300 mm² crna 400 m
- Kataloški br:
- 3388506 - 62
- Oznaka:
- 0026640/400
- EAN:
- 4044774629162
- Kataloški br:
- 3388506 - 62
- Oznaka:
- 0026640/400
- EAN:
- 4044774629162
LAPP 0026640/400 vod za vučni lanac ÖLFLEX® FD 90 1 G 300 mm² crna 400 m
1 %
109,695.00 KM110,795.00 KM
Štedite 1,100.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
109,695.00 KM110,795.00 KM
Štedite 1,100.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vod za vučni lanac |
| Tip kabela | ÖLFLEX® FD 90 |
| Broj žica | 1 G |
| Poprečni presjek (po žili) | 300 mm² |
| Presjek | 1 G 300 mm² |
| Određene značajke kabela | mogućnost korištenja za vuču vatrostalan postojan na ulje mogućnost korištenja za vuču |
| Vanjski Ø | 33.5 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 400 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Roba na metre | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 0026640/400 |
| Izolacijski material | PVC |
| Tip | ÖLFLEX® FD 90 1G300 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® FD 90 1G300 jednožilni kabel; 1G300; zeleno-žuta; Core-Line; U 0 /U: 0,6/1 kV; PVC; UL priznat; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





