LAPP 0026673/400 vod za vučni lanac ÖLFLEX® FD 90 CY 1 x 300 mm² narančasta 400 m
- Kataloški br:
- 3388511 - 62
- Oznaka:
- 0026673/400
- EAN:
- 4044774823928
- Kataloški br:
- 3388511 - 62
- Oznaka:
- 0026673/400
- EAN:
- 4044774823928
LAPP 0026673/400 vod za vučni lanac ÖLFLEX® FD 90 CY 1 x 300 mm² narančasta 400 m
1 %
112,060.00 KM113,195.00 KM
Štedite 1,135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
112,060.00 KM113,195.00 KM
Štedite 1,135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vod za vučni lanac |
| Tip kabela | ÖLFLEX® FD 90 CY |
| Broj žica | 1 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 300 mm² |
| Presjek | 1 x 300 mm² |
| Određene značajke kabela | sa zaštitom mogućnost korištenja za vuču vatrostalan postojan na ulje mogućnost korištenja za vuču |
| Vanjski Ø | 34.8 mm |
| Boja | narančasta |
| Sadržaj | 400 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 3 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 7.5 |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Bez halogena | ne |
| Zaštićeno | da |
| Proizvođač-br. dijela | 0026673/400 |
| Izolacijski material | PVC |
| Tip | ÖLFLEX® FD 90 CY 1X300 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® FD 90 CY 1X300 jednožilni kabel; 1X300; Core-Line; U 0 /U: 0,6/1 kV; PVC; Oklopljeno; UL priznat; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





