LAPP 0045237/1000 vod za vučni lanac ÖLFLEX® CRANE 5 G 10 mm² žuta 1000 m
- Kataloški br:
- 3388479 - 62
- Oznaka:
- 0045237/1000
- EAN:
- 4044774867298
- Kataloški br:
- 3388479 - 62
- Oznaka:
- 0045237/1000
- EAN:
- 4044774867298
LAPP 0045237/1000 vod za vučni lanac ÖLFLEX® CRANE 5 G 10 mm² žuta 1000 m
1 %
101,370.00 KM102,240.00 KM
Štedite 870.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
101,370.00 KM102,240.00 KM
Štedite 870.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vod za vučni lanac |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CRANE |
| Broj žica | 5 G |
| Poprečni presjek (po žili) | 10 mm² |
| Presjek | 5 G 10 mm² |
| Određene značajke kabela | PUR plašt bez halogena postojan na ulje postojan na hladnoću UV otporan |
| Vanjski Ø | 21.6 mm |
| Boja | žuta |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 7 |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 0045237/1000 |
| Izolacijski material | poliuretan |
| Tip | ÖLFLEX® CRANE PUR 5G10 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CRANE PUR 5G10 pokretna linija; 2500 N; U 0 /U: 0,6/1 kV; PUR; Identifikacija žice: boje; S orguljama za nošenje; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





