LAPP 0046212/100 priključni vod ÖLFLEX® HEAT 180 GLS 7 x 1 mm² 100 m
- Kataloški br:
- 3388562 - 62
- Oznaka:
- 0046212/100
- EAN:
- 4044774668673
- Kataloški br:
- 3388562 - 62
- Oznaka:
- 0046212/100
- EAN:
- 4044774668673
LAPP 0046212/100 priključni vod ÖLFLEX® HEAT 180 GLS 7 x 1 mm² 100 m
0 %
2,290.00 KM2,300.00 KM
Štedite 10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
2,290.00 KM2,300.00 KM
Štedite 10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Tip kabela | ÖLFLEX® HEAT 180 GLS |
| Broj žica | 7 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Presjek | 7 x 1 mm² |
| Vanjski Ø | 10.7 mm |
| Sadržaj | 100 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 20 |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 0046212/100 |
| Izolacijski material | silikon |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 180 GLS 7G1 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 180 GLS 7G1 priključni kabel; 7G1; U 0 /U: 300/500 V; Silikon; Identifikacija žice: boje; -50°C - 180°C; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





