LAPP 00463223/1000 priključni vod ÖLFLEX® HEAT 180 EWKF 5 x 2.5 mm² 1000 m
- Kataloški br:
- 3388559 - 62
- Oznaka:
- 00463223/1000
- EAN:
- 4044774669854
- Kataloški br:
- 3388559 - 62
- Oznaka:
- 00463223/1000
- EAN:
- 4044774669854
LAPP 00463223/1000 priključni vod ÖLFLEX® HEAT 180 EWKF 5 x 2.5 mm² 1000 m
1 %
37,810.00 KM38,125.00 KM
Štedite 315.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
37,810.00 KM38,125.00 KM
Štedite 315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Tip kabela | ÖLFLEX® HEAT 180 EWKF |
| Broj žica | 5 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 2.5 mm² |
| Presjek | 5 x 2.5 mm² |
| Vanjski Ø | 14.8 mm |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 6 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 20 |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 00463223/1000 |
| Izolacijski material | silikon |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 180 EWKF C 5G2,5 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 180 EWKF C 5G2.5 priključni kabel; 5G2.5; U 0 /U: 300/500 V; Silikon; Identifikacija žice: boje; Oklopljeno; -50°C - 180°C; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





