LAPP 0046622/100 priključni vod ÖLFLEX® HEAT 180 MS 7 x 1.5 mm² 100 m
- Kataloški br:
- 3388569 - 62
- Oznaka:
- 0046622/100
- EAN:
- 4044774671062
- Kataloški br:
- 3388569 - 62
- Oznaka:
- 0046622/100
- EAN:
- 4044774671062
LAPP 0046622/100 priključni vod ÖLFLEX® HEAT 180 MS 7 x 1.5 mm² 100 m
1 %
2,760.00 KM2,780.00 KM
Štedite 20.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
2,760.00 KM2,780.00 KM
Štedite 20.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Tip kabela | ÖLFLEX® HEAT 180 MS |
| Broj žica | 7 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Presjek | 7 x 1.5 mm² |
| Vanjski Ø | 12 mm |
| Sadržaj | 100 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 15 |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 0046622/100 |
| Izolacijski material | silikon |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 180 MS 7G1,5 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 180 MS 7G1.5 priključni kabel; 7G1.5; U 0 /U: 300/500 V; Silikon; Identifikacija žice: brojevi; -60°C - 180°C; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





