LAPP 0046742/1000 priključni vod ÖLFLEX® HEAT 180 C MS 4 x 10 mm² 1000 m
- Kataloški br:
- 3388555 - 62
- Oznaka:
- 0046742/1000
- EAN:
- 4044774803272
- Kataloški br:
- 3388555 - 62
- Oznaka:
- 0046742/1000
- EAN:
- 4044774803272
LAPP 0046742/1000 priključni vod ÖLFLEX® HEAT 180 C MS 4 x 10 mm² 1000 m
1 %
109,400.00 KM110,330.00 KM
Štedite 930.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
109,400.00 KM110,330.00 KM
Štedite 930.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Tip kabela | ÖLFLEX® HEAT 180 C MS |
| Broj žica | 4 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 10 mm² |
| Presjek | 4 x 10 mm² |
| Vanjski Ø | 22.8 mm |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 6 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 20 |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 0046742/1000 |
| Izolacijski material | silikon |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 180 C MS 4G10 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 180 C MS 4G10 priključni kabel; 4G10; U 0 /U: 300/500 V; Silikon; Identifikacija žice: boje; Oklopljeno; -60°C - 180°C; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





