LAPP 0052007/100 pojedinačna žica 1 x 2.5 mm² 100 m
- Kataloški br:
- 3388587 - 62
- Oznaka:
- 0052007/100
- EAN:
- 4044774688879
- Kataloški br:
- 3388587 - 62
- Oznaka:
- 0052007/100
- EAN:
- 4044774688879
LAPP 0052007/100 pojedinačna žica 1 x 2.5 mm² 100 m
9 %
215.00 KM235.00 KM
Štedite 20.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-9 %
215.00 KM235.00 KM
Štedite 20.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 1 x 2.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 2.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 0052007/100 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 180 SiF 1X2,5 VT |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 3.4 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 1 x |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 180 SiF 1X2,5 VT jednožilni; 1X2,5; ljubičica; U 0 /U: 300/500 V; Silikon; -50°C - 180°C; fiksna instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





