LAPP 1023255/1000 priključni vod 5 x 25 mm² 1000 m
- Kataloški br:
- 3388200 - 62
- Oznaka:
- 1023255/1000
- EAN:
- 4044776547877
- Kataloški br:
- 3388200 - 62
- Oznaka:
- 1023255/1000
- EAN:
- 4044776547877
LAPP 1023255/1000 priključni vod 5 x 25 mm² 1000 m
1 %
160,830.00 KM162,315.00 KM
Štedite 1,485.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
160,830.00 KM162,315.00 KM
Štedite 1,485.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 5 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 25 mm² |
| Presjek | 5 x 25 mm² |
| Vanjski Ø | 29 mm |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1023255/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CHAIN 896 P 5G25 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CHAIN 896 P 5G25 spojni kabel; 5G25; Extended-Line; U 0 /U: 0,6/1 kV; PUR; Identifikacija žice: brojevi; UL priznat; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





