LAPP 15340024/1000 željeznički vod MM 3 x 50 mm² 1000 m
- Kataloški br:
- 3348851 - 62
- Oznaka:
- 15340024/1000
- EAN:
- 4044777251810
- Kataloški br:
- 3348851 - 62
- Oznaka:
- 15340024/1000
- EAN:
- 4044777251810
LAPP 15340024/1000 željeznički vod MM 3 x 50 mm² 1000 m
1 %
203,605.00 KM205,465.00 KM
Štedite 1,860.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
203,605.00 KM205,465.00 KM
Štedite 1,860.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | željeznički vod |
| Tip kabela | MM |
| Broj žica | 3 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 50 mm² |
| Presjek | 3 x 50 mm² |
| Određene značajke kabela | plosnata izvedba fleksibilan |
| Vanjski Ø | 28 mm |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 15340024/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® TRAIN 340 600V 3X50 |
| Nominal cross section conductor | 50 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -45-120 °C |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Screen | FALSE |
| Number of cores | 3 |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | TRUE |
| Outer diameter approximate | 28 mm |
| With protective conductor | FALSE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | TRUE |
| Conductor surface | Tinned |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 140.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Circuit integrity according to BS 6387 CWZ | FALSE |
| Circuit integrity according to EN 50200 annex E | FALSE |
| Circuit integrity according to BS 8434-2 | FALSE |
| Circuit integrity according to BS 8491 | No |
| Circuit integrity according to IEC 60331-21 | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-1-2 | TRUE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-21 (Cat A F/R) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-22 (Cat A) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-23 (Cat B) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-24 (Cat C) | TRUE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-25 (Cat D) | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-1 | TRUE |
| Halogen free according to EN 60754-2 | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-3 | FALSE |
Opis
Opis
ÖLFLEX® TRAIN 340 600V 3X50 željeznički kabel; 3X50; EN 50264-3-2; tip MM; U 0 /U: 0,6/1 kV; -45 - 120°C; umreženi polimerni spoj elektronskom zrakom;
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





