LAPP 1600175/1000 priključni vod H07RN-F 1 x 185 mm² 1000 m
- Kataloški br:
- 3388012 - 62
- Oznaka:
- 1600175/1000
- EAN:
- 4044774648521
- Kataloški br:
- 3388012 - 62
- Oznaka:
- 1600175/1000
- EAN:
- 4044774648521
LAPP 1600175/1000 priključni vod H07RN-F 1 x 185 mm² 1000 m
1 %
97,140.00 KM98,285.00 KM
Štedite 1,145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
97,140.00 KM98,285.00 KM
Štedite 1,145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Tip kabela | H07RN-F |
| Broj žica | 1 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 185 mm² |
| Presjek | 1 x 185 mm² |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 750 V |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 6 |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Bez halogena | ne |
| Zaštićeno | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 1600175/1000 |
| Izolacijski material | guma |
| Tip | H07RN-F 1X185 |
| Nominal cross section conductor | 185 mm² |
| Material core insulation | Rubber |
| Nominal voltage U | 750 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Rubber |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-60 °C |
| Nominal voltage U0 | 450 V |
| Number of cores | 1 |
| With protective conductor | FALSE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | TRUE |
| Conductor surface | Bare |
| Reaction-to-fire according to EN 13501-6: Class | Eca |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 181.2 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 120.8 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
H07RN-F 1X185 spojni kabel; 1X185; HAR certificiran; U 0 /U: 450/750 V; Guma; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





