LAPP 1600177/1000 priključni vod 1 x 240 mm² 1000 m
- Kataloški br:
- 3388013 - 62
- Oznaka:
- 1600177/1000
- EAN:
- 4044774648552
- Kataloški br:
- 3388013 - 62
- Oznaka:
- 1600177/1000
- EAN:
- 4044774648552
LAPP 1600177/1000 priključni vod 1 x 240 mm² 1000 m
1 %
126,150.00 KM127,640.00 KM
Štedite 1,490.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
126,150.00 KM127,640.00 KM
Štedite 1,490.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 1 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 240 mm² |
| Presjek | 1 x 240 mm² |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 750 V |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1600177/1000 |
| Tip | H07RN-F 1X240 |
| Nominal cross section conductor | 240 mm² |
| Material core insulation | Rubber |
| Nominal voltage U | 750 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Rubber |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-60 °C |
| Nominal voltage U0 | 450 V |
| Number of cores | 1 |
| With protective conductor | FALSE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | TRUE |
| Conductor surface | Bare |
| Reaction-to-fire according to EN 13501-6: Class | Eca |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 201.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 134.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
H07RN-F 1X240 spojni kabel; 1X240; HAR certificiran; U 0 /U: 450/750 V; Guma; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





