LAPP 1600506/1000 priključni vod NSSHÖU-O 1 x 120 mm² žuta 1000 m
- Kataloški br:
- 3388132 - 62
- Oznaka:
- 1600506/1000
- EAN:
- 4044774650487
- Kataloški br:
- 3388132 - 62
- Oznaka:
- 1600506/1000
- EAN:
- 4044774650487
LAPP 1600506/1000 priključni vod NSSHÖU-O 1 x 120 mm² žuta 1000 m
1 %
79,385.00 KM80,250.00 KM
Štedite 865.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
79,385.00 KM80,250.00 KM
Štedite 865.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Tip kabela | NSSHÖU-O |
| Broj žica | 1 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 120 mm² |
| Presjek | 1 x 120 mm² |
| Određene značajke kabela | vatrostalan postojan na ulje postojan na hladnoću UV otporan |
| Boja | žuta |
| Vanjski Ø | 23.3 mm |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Roba na metre | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 1600506/1000 |
| Izolacijski material | guma |
| Tip | NSSHÖU-O 1X120 |
| Material core insulation | Rubber |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Yellow |
| Material outer sheath | Rubber |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-90 °C |
| Number of main cores | 1 |
| Nominal cross section main conductors | 120 mm² |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| With protective conductor | FALSE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 137.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 110.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
NSSHÖU-O 1X120 spojni kabel; 1X120; VDE certificiran; U 0 /U: 0,6/1 kV; Guma; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





