LAPP 1600509/500 priključni vod NSSHÖU-O 1 x 240 mm² žuta 500 m
- Kataloški br:
- 3388135 - 62
- Oznaka:
- 1600509/500
- EAN:
- 4044774650531
- Kataloški br:
- 3388135 - 62
- Oznaka:
- 1600509/500
- EAN:
- 4044774650531
LAPP 1600509/500 priključni vod NSSHÖU-O 1 x 240 mm² žuta 500 m
1 %
86,265.00 KM87,185.00 KM
Štedite 920.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
86,265.00 KM87,185.00 KM
Štedite 920.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Tip kabela | NSSHÖU-O |
| Broj žica | 1 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 240 mm² |
| Presjek | 1 x 240 mm² |
| Određene značajke kabela | vatrostalan postojan na ulje postojan na hladnoću UV otporan |
| Boja | žuta |
| Vanjski Ø | 31.4 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Roba na metre | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 1600509/500 |
| Izolacijski material | guma |
| Tip | NSSHÖU-O 1X240 |
Opis
Opis
NSSHÖU-O 1X240 spojni kabel; 1X240; VDE certificiran; U 0 /U: 0,6/1 kV; Guma; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





