LAPP 16005313/1000 priključni vod NSSHÖU-J 4 x 35 mm² žuta 1000 m
- Kataloški br:
- 3388128 - 62
- Oznaka:
- 16005313/1000
- EAN:
- 4044774650838
- Kataloški br:
- 3388128 - 62
- Oznaka:
- 16005313/1000
- EAN:
- 4044774650838
LAPP 16005313/1000 priključni vod NSSHÖU-J 4 x 35 mm² žuta 1000 m
1 %
116,035.00 KM117,190.00 KM
Štedite 1,155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
116,035.00 KM117,190.00 KM
Štedite 1,155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Tip kabela | NSSHÖU-J |
| Broj žica | 4 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 35 mm² |
| Presjek | 4 x 35 mm² |
| Određene značajke kabela | vatrostalan postojan na ulje postojan na hladnoću UV otporan |
| Boja | žuta |
| Vanjski Ø | 34.1 mm |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Roba na metre | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 16005313/1000 |
| Izolacijski material | guma |
| Tip | NSSHÖU-J 4G35 |
| Material core insulation | Rubber |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Yellow |
| Material outer sheath | Rubber |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-90 °C |
| Number of main cores | 4 |
| Nominal cross section main conductors | 35 mm² |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| With protective conductor | TRUE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 212.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 170.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
NSSHÖU-J 4G35 spojni kabel; 4G35; VDE certificiran; U 0 /U: 0,6/1 kV; Guma; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





