LAPP 30016606/500 priključni vod 4 x 1 mm² 500 m
- Kataloški br:
- 3388535 - 62
- Oznaka:
- 30016606/500
- EAN:
- 4044774681184
- Kataloški br:
- 3388535 - 62
- Oznaka:
- 30016606/500
- EAN:
- 4044774681184
LAPP 30016606/500 priključni vod 4 x 1 mm² 500 m
1 %
157,735.00 KM158,905.00 KM
Štedite 1,170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
157,735.00 KM158,905.00 KM
Štedite 1,170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 4 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Presjek | 4 x 1 mm² |
| Vanjski Ø | 8.9 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Proizvođač-br. dijela | 30016606/500 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 1565 MC 4X1 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 1565 MC 4X1 priključni kabel; 4X1; U 0 /U: 300/500 V; staklena svila; Identifikacija žice: boje; -195°C - 400°C; fiksna instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





