LAPP 30020811/1000 priključni vod 2 x 4 mm² 1000 m
- Kataloški br:
- 3388534 - 62
- Oznaka:
- 30020811/1000
- EAN:
- 4044774681344
- Kataloški br:
- 3388534 - 62
- Oznaka:
- 30020811/1000
- EAN:
- 4044774681344
LAPP 30020811/1000 priključni vod 2 x 4 mm² 1000 m
16 %
353,900.00 KM421,240.00 KM
Štedite 67,340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
353,900.00 KM421,240.00 KM
Štedite 67,340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 2 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 4 mm² |
| Presjek | 2 x 4 mm² |
| Vanjski Ø | 11.2 mm |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Proizvođač-br. dijela | 30020811/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 1565 MC 2X4 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 1565 MC 2X4 priključni kabel; 2X4; U 0 /U: 300/500 V; staklena svila; Identifikacija žice: boje; -195°C - 400°C; fiksna instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





