LAPP 4533062/100 priključni vod 4 x 1 mm² 1 m
- Kataloški br:
- 3388030 - 62
- Oznaka:
- 4533062/100
- EAN:
- 4044776709299
- Kataloški br:
- 3388030 - 62
- Oznaka:
- 4533062/100
- EAN:
- 4044776709299
LAPP 4533062/100 priključni vod 4 x 1 mm² 1 m
8.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 4 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Presjek | 4 x 1 mm² |
| Sadržaj | 1 m |
| Nazivni napon | 750 V |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Proizvođač-br. dijela | 4533062/100 |
| Tip | H07RN-F, ENHANCED VERSION 4X1 |
| Nominal cross section conductor | 1 mm² |
| Material core insulation | Rubber |
| Core identification | Colour |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Nominal voltage U | 750 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Rubber |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -50-90 °C |
| Nominal voltage U0 | 450 V |
| Number of cores | 4 |
| With protective conductor | FALSE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | TRUE |
| Halogen free according to EN 60754-1/2 | TRUE |
| Conductor surface | Bare |
| Reaction-to-fire according to EN 13501-6: Class | Eca |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 71.4 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 47.6 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | TRUE |
Opis
Opis
H07RN-F, POBOLJŠANA VERZIJA 4X1 spojni kabel; 4X1; HAR certificiran; U 0 /U: 450/750 V; Guma; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





