LAPP kontrolni vod 0023271/250 250 m
- Kataloški br:
- 3476224 - 62
- Oznaka:
- 0023271/250
- EAN:
- 4064728298688
- Kataloški br:
- 3476224 - 62
- Oznaka:
- 0023271/250
- EAN:
- 4064728298688
LAPP kontrolni vod 0023271/250 250 m
1 %
138,350.00 KM139,700.00 KM
Štedite 1,350.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
138,350.00 KM139,700.00 KM
Štedite 1,350.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 250 m |
| Proizvođač-br. dijela | 0023271/250 |
| Tip | ÖLFLEX® PETRO C HFFR 5G50 BK |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 43.4 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Material core insulation | Polyolefin |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Polyurethane (PUR) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -50-90 °C |
| Number of main cores | 5 |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 43.4 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 868.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 260.4 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® PETRO C HFFR 5G50 BK upravljački kabel; 5G50; U 0 /U: 0,6/1 kV; PUR; Oznaka jezgre: Boje; Oklopljena; UL priznato; Fleksibilno
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





