LAPP kontrolni vod 00465133/500 500 m
- Kataloški br:
- 3476166 - 62
- Oznaka:
- 00465133/500
- EAN:
- 4044774670386
- Kataloški br:
- 3476166 - 62
- Oznaka:
- 00465133/500
- EAN:
- 4044774670386
LAPP kontrolni vod 00465133/500 500 m
7,165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Proizvođač-br. dijela | 00465133/500 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 180 EWKF 4G1,5 |
| Nominal cross section conductor | 1.5 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Colour |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -50-180 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 4 |
| Outer diameter approximate | 9.5 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-1/2 | TRUE |
| Conductor surface | Tinned |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 142.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 38.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Rubber - silicone rubber (SIR) |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | TRUE |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 180 EWKF 4G1.5 priključni kabel; 4G1.5; U 0 /U: 300/500V; Silikon; Oznaka jezgre: boje; -50°C - 180°C; fleksibilno
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





