LAPP kontrolni vod 0086104S/500 500 m
- Kataloški br:
- 3476206 - 62
- Oznaka:
- 0086104S/500
- EAN:
- 4044777317585
- Kataloški br:
- 3476206 - 62
- Oznaka:
- 0086104S/500
- EAN:
- 4044777317585
LAPP kontrolni vod 0086104S/500 500 m
4 %
3,235.00 KM3,365.00 KM
Štedite 130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
3,235.00 KM3,365.00 KM
Štedite 130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Proizvođač-br. dijela | 0086104S/500 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 205 SC 1X2,5 RD |
| Nominal cross section conductor | 2.5 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Conductor material | Copper |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -100-205 °C |
| Core colour | Red |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Screen | FALSE |
| Number of cores | 1 |
| Outer diameter approximate | 2.6 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Tinned |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 10.4 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Cable geometry | Round |
| Identification/coding colour core | Red |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Circuit integrity according to BS 6387 CWZ | FALSE |
| Circuit integrity according to EN 50200 annex E | FALSE |
| Circuit integrity according to BS 8434-2 | FALSE |
| Circuit integrity according to BS 8491 | No |
| Circuit integrity according to IEC 60331-21 | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-1-2 | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-21 (Cat A F/R) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-22 (Cat A) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-23 (Cat B) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-24 (Cat C) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-25 (Cat D) | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-1 | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-2 | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-3 | FALSE |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 205 SC 1X2.5 RD jednožilni; 1X2.5; crveni; kolut; U 0 /U: 300/500 V; FEP; -100°C - 205°C; fiksna instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





