LAPP kontrolni vod 1024304/100 100 m
- Kataloški br:
- 3476149 - 62
- Oznaka:
- 1024304/100
- EAN:
- 4044777069750
- Kataloški br:
- 3476149 - 62
- Oznaka:
- 1024304/100
- EAN:
- 4044777069750
LAPP kontrolni vod 1024304/100 100 m
4 %
1,645.00 KM1,720.00 KM
Štedite 75.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
1,645.00 KM1,720.00 KM
Štedite 75.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 m |
| Proizvođač-br. dijela | 1024304/100 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 125 MC 300/500V 7G0,5 |
| Nominal cross section conductor | 0.5 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -55-125 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 7 |
| Outer diameter approximate | 8.4 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Conductor surface | Tinned |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 126.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 33.6 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 125 MC 300/500V 7G0.5 priključni kabel; 7G0.5; U 0 /U: 300/500 V; polimerni spoj umrežen elektronskim snopom; identifikacija jezgre: brojevi; -55°C - 125°C; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





