LAPP kontrolni vod 1024339/100 100 m
- Kataloški br:
- 3476151 - 62
- Oznaka:
- 1024339/100
- EAN:
- 4044777070299
- Kataloški br:
- 3476151 - 62
- Oznaka:
- 1024339/100
- EAN:
- 4044777070299
LAPP kontrolni vod 1024339/100 100 m
5 %
2,560.00 KM2,685.00 KM
Štedite 125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-5 %
2,560.00 KM2,685.00 KM
Štedite 125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 m |
| Proizvođač-br. dijela | 1024339/100 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 125 MC 450/750V 2X4 |
| Nominal cross section conductor | 4 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 750 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -55-125 °C |
| Nominal voltage U0 | 450 V |
| Number of cores | 2 |
| Outer diameter approximate | 10.6 mm |
| With protective conductor | FALSE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 159.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 42.4 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 125 MC 450/750V 2x4 priključni kabel; 2x4; U 0 /U: 450/750 V; polimerni spoj umrežen elektronskim snopom; identifikacija jezgre: boje; -55°C - 125°C; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





