LAPP kontrolni vod 1024351/500 500 m
- Kataloški br:
- 3476158 - 62
- Oznaka:
- 1024351/500
- EAN:
- 4044777070503
- Kataloški br:
- 3476158 - 62
- Oznaka:
- 1024351/500
- EAN:
- 4044777070503
LAPP kontrolni vod 1024351/500 500 m
5 %
44,015.00 KM46,140.00 KM
Štedite 2,125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-5 %
44,015.00 KM46,140.00 KM
Štedite 2,125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Proizvođač-br. dijela | 1024351/500 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 125 MC 450/750V 4G10 |
| Nominal cross section conductor | 10 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 750 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -55-125 °C |
| Nominal voltage U0 | 450 V |
| Number of cores | 4 |
| Outer diameter approximate | 17.9 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 268.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 71.6 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 125 MC 450/750V 4G10 priključni kabel; 4G10; U 0 /U: 450/750 V; polimerni spoj umrežen elektronskim snopom; identifikacija jezgre: boje; -55°C - 125°C; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





