LAPP kontrolni vod 1024352/500 500 m
- Kataloški br:
- 3476162 - 62
- Oznaka:
- 1024352/500
- EAN:
- 4044777070527
- Kataloški br:
- 3476162 - 62
- Oznaka:
- 1024352/500
- EAN:
- 4044777070527
LAPP kontrolni vod 1024352/500 500 m
5 %
53,030.00 KM55,595.00 KM
Štedite 2,565.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-5 %
53,030.00 KM55,595.00 KM
Štedite 2,565.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Proizvođač-br. dijela | 1024352/500 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 125 MC 450/750V 5G10 |
| Nominal cross section conductor | 10 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 750 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -55-125 °C |
| Nominal voltage U0 | 450 V |
| Number of cores | 5 |
| Outer diameter approximate | 19.9 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 298.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 79.6 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 125 MC 450/750V 5G10 priključni kabel; 5G10; U 0 /U: 450/750 V; polimerni spoj umrežen elektronskim snopom; identifikacija jezgre: boje; -55°C - 125°C; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





