LAPP kontrolni vod 1024361/500 500 m
- Kataloški br:
- 3476140 - 62
- Oznaka:
- 1024361/500
- EAN:
- 4064727530383
- Kataloški br:
- 3476140 - 62
- Oznaka:
- 1024361/500
- EAN:
- 4064727530383
LAPP kontrolni vod 1024361/500 500 m
1 %
5,435.00 KM5,475.00 KM
Štedite 40.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
5,435.00 KM5,475.00 KM
Štedite 40.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Proizvođač-br. dijela | 1024361/500 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 125 MC 300/500V 4X0,5 |
| Nominal cross section conductor | 0.5 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -55-125 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 4 |
| Outer diameter approximate | 6.9 mm |
| With protective conductor | FALSE |
| Conductor surface | Tinned |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 103.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 27.6 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 125 MC 300/500V 4x0,5 priključni kabel; 4x0,5; U 0 /U: 300/500 V; polimerni spoj umrežen elektronskim snopom; identifikacija jezgre: boje; -55°C - 125°C; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





