LAPP kontrolni vod 16 x 1 mm² 1123083/50 50 m
- Kataloški br:
- 3388259 - 62
- Oznaka:
- 1123083/50
- EAN:
- 4044774596792
- Kataloški br:
- 3388259 - 62
- Oznaka:
- 1123083/50
- EAN:
- 4044774596792
LAPP kontrolni vod 16 x 1 mm² 1123083/50 50 m
705.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
705.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 16 x 1 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 1123083/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 130 H 16G1 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 12.1 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 16 x |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 130 H 16G1 upravljački kabel; 16G1; U 0 /U: 300/500 V; HFFR; Identifikacija žice: brojevi; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





