LAPP kontrolni vod 18 x 0.5 mm² 1123217/50 50 m
- Kataloški br:
- 3388282 - 62
- Oznaka:
- 1123217/50
- EAN:
- 4044774598932
- Kataloški br:
- 3388282 - 62
- Oznaka:
- 1123217/50
- EAN:
- 4044774598932
LAPP kontrolni vod 18 x 0.5 mm² 1123217/50 50 m
1 %
805.00 KM810.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
805.00 KM810.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 18 x 0.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 1123217/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 135 CH 18G0,5 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 11.8 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 18 x |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 135 CH 18G0.5 upravljački kabel; 18G0.5; U 0 /U: 300/500 V; HFFR; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





