LAPP kontrolni vod 2 x 2.5 mm² 1028952/100 100 m
- Kataloški br:
- 3388499 - 62
- Oznaka:
- 1028952/100
- EAN:
- 4044774646015
- Kataloški br:
- 3388499 - 62
- Oznaka:
- 1028952/100
- EAN:
- 4044774646015
LAPP kontrolni vod 2 x 2.5 mm² 1028952/100 100 m
10 %
1,310.00 KM1,455.00 KM
Štedite 145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-10 %
1,310.00 KM1,455.00 KM
Štedite 145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 2 x 2.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 2.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 1028952/100 |
| Tip | ÖLFLEX® FD 891 P 2X2,5 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 8.6 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 2 x |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® FD 891 P 2X2,5 upravljački kabel; 2X2,5; Core-Line; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: brojevi; UL priznat; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





