LAPP kontrolni vod 4 G 10 mm² crna 1123490/500 500 m
- Kataloški br:
- 3388355 - 62
- Oznaka:
- 1123490/500
- EAN:
- 4044774603742
- Kataloški br:
- 3388355 - 62
- Oznaka:
- 1123490/500
- EAN:
- 4044774603742
LAPP kontrolni vod 4 G 10 mm² crna 1123490/500 500 m
1 %
30,680.00 KM30,960.00 KM
Štedite 280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
30,680.00 KM30,960.00 KM
Štedite 280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 4 G 10 mm² |
| Boja | crna |
| Poprečni presjek (po žili) | 10 mm² |
| Izolacijski material | poliolefin |
| Proizvođač-br. dijela | 1123490/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 135 CH BK 0,6/1 kV 4G10 |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 20.1 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Broj žica | 4 G |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 135 CH BK 0,6/1 kV 4G10 upravljački kabel; 4G10; U 0 /U: 0,6/1 kV; HFFR; Identifikacija žice: boje; Oklopljeno; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





