LAPP kontrolni vod 4 x 50 mm² 00161203/500 500 m
- Kataloški br:
- 3388223 - 62
- Oznaka:
- 00161203/500
- EAN:
- 4044774546001
- Kataloški br:
- 3388223 - 62
- Oznaka:
- 00161203/500
- EAN:
- 4044774546001
LAPP kontrolni vod 4 x 50 mm² 00161203/500 500 m
1 %
87,520.00 KM88,385.00 KM
Štedite 865.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
87,520.00 KM88,385.00 KM
Štedite 865.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 4 x 50 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 50 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 00161203/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 100 SY 4G50 |
| Nazivni napon | 750 V |
| Vanjski Ø | 38.8 mm |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Broj žica | 4 x |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 100 SY 4G50 priključni i upravljački kabel; 4G50; U 0 /U: 450/750 V; PVC; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





