LAPP kontrolni vod 4 x 95 mm² 0011207/750 750 m
- Kataloški br:
- 3476226 - 62
- Oznaka:
- 0011207/750
- EAN:
- 4064728269879
- Kataloški br:
- 3476226 - 62
- Oznaka:
- 0011207/750
- EAN:
- 4064728269879
LAPP kontrolni vod 4 x 95 mm² 0011207/750 750 m
224,420.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
224,420.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 750 m |
| Presjek | 4 x 95 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 95 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 0011207/750 |
| Tip | ÖLFLEX® 191 4G95 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 47.2 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 4 x |
| Nominal cross section conductor | 95 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Grey |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 4 |
| Outer diameter approximate | 47.2 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | 000 |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 708.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 188.8 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® 191 4G95 upravljački kabel; 4G95; U 0 /U: 300/500 V; PVC; Oznaka žila: brojevi; UL priznato; fleksibilno
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





