LAPP kontrolni vod 5 G 1 mm² crna 1123463/50 50 m
- Kataloški br:
- 3388374 - 62
- Oznaka:
- 1123463/50
- EAN:
- 4044774602646
- Kataloški br:
- 3388374 - 62
- Oznaka:
- 1123463/50
- EAN:
- 4044774602646
LAPP kontrolni vod 5 G 1 mm² crna 1123463/50 50 m
715.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
715.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 5 G 1 mm² |
| Boja | crna |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Izolacijski material | poliolefin |
| Proizvođač-br. dijela | 1123463/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 135 CH BK 0,6/1 kV 5G1 |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 11.2 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Broj žica | 5 G |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 135 CH BK 0,6/1 kV 5G1 upravljački kabel; 5G1; U 0 /U: 0,6/1 kV; HFFR; Identifikacija žice: boje; Oklopljeno; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





