LAPP kontrolni vod 5 x 1.5 mm² 0012404/100 100 m
- Kataloški br:
- 3388496 - 62
- Oznaka:
- 0012404/100
- EAN:
- 4044774540894
- Kataloški br:
- 3388496 - 62
- Oznaka:
- 0012404/100
- EAN:
- 4044774540894
LAPP kontrolni vod 5 x 1.5 mm² 0012404/100 100 m
1 %
690.00 KM695.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
690.00 KM695.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 5 x 1.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 0012404/100 |
| Tip | ÖLFLEX® EB 5X1,5 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 8.1 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 5 x |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® EB 5X1,5 upravljački kabel; 5X1,5; U 0 /U: 300/500 V; PVC; Identifikacija žice: brojevi; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





