LAPP kontrolni vod 5 x 25 mm² 10019855/1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3388250 - 62
- Oznaka:
- 10019855/1000
- EAN:
- 4044774589060
- Kataloški br:
- 3388250 - 62
- Oznaka:
- 10019855/1000
- EAN:
- 4044774589060
LAPP kontrolni vod 5 x 25 mm² 10019855/1000 1000 m
1 %
160,005.00 KM161,480.00 KM
Štedite 1,475.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
160,005.00 KM161,480.00 KM
Štedite 1,475.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 5 x 25 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 25 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 10019855/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 110 H 5G25 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 26.4 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 5 x |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 110 H 5G25 upravljački kabel; 5G25; U 0 /U: 300/500 V; HFFR; Identifikacija žice: brojevi; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





