LAPP kontrolni vod 5 x 35 mm² 00350263/1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3388215 - 62
- Oznaka:
- 00350263/1000
- EAN:
- 4044774547503
- Kataloški br:
- 3388215 - 62
- Oznaka:
- 00350263/1000
- EAN:
- 4044774547503
LAPP kontrolni vod 5 x 35 mm² 00350263/1000 1000 m
1 %
175,445.00 KM177,225.00 KM
Štedite 1,780.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
175,445.00 KM177,225.00 KM
Štedite 1,780.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 5 x 35 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 35 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 00350263/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 100 CY 450/750V 5G35 |
| Nazivni napon | 750 V |
| Vanjski Ø | 36 mm |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Broj žica | 5 x |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 100 CY 450/750V 5G35 upravljački kabel; 5G35; U 0 /U: 450/750 V; PVC; Identifikacija žice: boje; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





