LAPP kontrolni vod 7 x 1 mm² 0026334/100 100 m
- Kataloški br:
- 3388448 - 62
- Oznaka:
- 0026334/100
- EAN:
- 4044774624563
- Kataloški br:
- 3388448 - 62
- Oznaka:
- 0026334/100
- EAN:
- 4044774624563
LAPP kontrolni vod 7 x 1 mm² 0026334/100 100 m
10 %
1,425.00 KM1,585.00 KM
Štedite 160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-10 %
1,425.00 KM1,585.00 KM
Štedite 160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 7 x 1 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 0026334/100 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 P 7G1 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 9.6 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 7 x |
| Nominal cross section conductor | 1 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Numbers |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Grey |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyurethane (PUR) |
| Conductor category | Class 6 = very flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 7 |
| Outer diameter approximate | 9.6 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 72.0 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 72.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 38.4 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 P 7G1 upravljački kabel; 7G1; Core-Line; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: brojevi; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





