LAPP kontrolni vod 7 x 2.5 mm² 1314064/50 50 m
- Kataloški br:
- 3388433 - 62
- Oznaka:
- 1314064/50
- EAN:
- 4044774611952
- Kataloški br:
- 3388433 - 62
- Oznaka:
- 1314064/50
- EAN:
- 4044774611952
LAPP kontrolni vod 7 x 2.5 mm² 1314064/50 50 m
11 %
1,085.00 KM1,215.00 KM
Štedite 130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-11 %
1,085.00 KM1,215.00 KM
Štedite 130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 7 x 2.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 2.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 1314064/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 415 CP 7G2,5 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 11.9 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 7 x |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 415 CP 7G2.5 upravljački kabel; 7G2.5; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





