LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 100 kontrolni vod 3 x 95 mm² 0010307/500 500 m
- Kataloški br:
- 3388202 - 62
- Oznaka:
- 0010307/500
- EAN:
- 4044774536385
- Kataloški br:
- 3388202 - 62
- Oznaka:
- 0010307/500
- EAN:
- 4044774536385
LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 100 kontrolni vod 3 x 95 mm² 0010307/500 500 m
1 %
107,125.00 KM108,245.00 KM
Štedite 1,120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
107,125.00 KM108,245.00 KM
Štedite 1,120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 15 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CLASSIC 100 |
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 3 x 95 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 95 mm² |
| Izolacijski material | PVC |
| Proizvođač-br. dijela | 0010307/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 100 450/750V 3G95 |
| Nazivni napon | 750 V |
| Vanjski Ø | 41.3 mm |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Broj žica | 3 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 100 450/750V 3G95 priključni i upravljački kabel; 3G95; U 0 /U: 450/750 V; PVC; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





