LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 110 CH kontrolni vod 41 x 1 mm² 10035065/1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3388236 - 62
- Oznaka:
- 10035065/1000
- EAN:
- 4044774592794
- Kataloški br:
- 3388236 - 62
- Oznaka:
- 10035065/1000
- EAN:
- 4044774592794
LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 110 CH kontrolni vod 41 x 1 mm² 10035065/1000 1000 m
1 %
112,980.00 KM113,930.00 KM
Štedite 950.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
112,980.00 KM113,930.00 KM
Štedite 950.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 15 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 6 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CLASSIC 110 CH |
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 41 x 1 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 10035065/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 110 CH 41G1 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 22.4 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 41 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 110 CH 41G1 upravljački kabel; 41G1; U 0 /U: 300/500 V; HFFR; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





