LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 110 CY kontrolni vod 16 x 1 mm² 1135216/50 50 m
- Kataloški br:
- 3388241 - 62
- Oznaka:
- 1135216/50
- EAN:
- 4044774567433
- Kataloški br:
- 3388241 - 62
- Oznaka:
- 1135216/50
- EAN:
- 4044774567433
LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 110 CY kontrolni vod 16 x 1 mm² 1135216/50 50 m
1 %
940.00 KM945.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
940.00 KM945.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 20 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 6 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CLASSIC 110 CY |
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 16 x 1 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Izolacijski material | PVC |
| Proizvođač-br. dijela | 1135216/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 110 CY 16G1 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 14.6 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 16 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 110 CY 16G1 upravljački kabel; 16G1; U 0 /U: 300/500 V; PVC; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; fleksibilan; VDE registarski broj: 7030
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





