LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 130 H BK kontrolni vod 5 G 10 mm² crna 1123441/1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3388278 - 62
- Oznaka:
- 1123441/1000
- EAN:
- 4044774602394
- Kataloški br:
- 3388278 - 62
- Oznaka:
- 1123441/1000
- EAN:
- 4044774602394
LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 130 H BK kontrolni vod 5 G 10 mm² crna 1123441/1000 1000 m
1 %
58,655.00 KM59,190.00 KM
Štedite 535.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
58,655.00 KM59,190.00 KM
Štedite 535.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 15 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CLASSIC 130 H BK |
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 5 G 10 mm² |
| Boja | crna |
| Poprečni presjek (po žili) | 10 mm² |
| Bez halogena | da |
| Određene značajke kabela | bez halogena UV otporan vatrostalan postojan na hladnoću |
| Proizvođač-br. dijela | 1123441/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 130 H BK 0,6/1 kV 5G10 |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 20.7 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Broj žica | 5 G |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 130 H BK 0,6/1 kV 5G10 upravljački kabel; 5G10; U 0 /U: 0,6/1 kV; HFFR; Identifikacija žice: boje; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





