LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 130 H kontrolni vod 16 x 1 mm² 1123083/100 100 m
- Kataloški br:
- 3388258 - 62
- Oznaka:
- 1123083/100
- EAN:
- 4044774596808
- Kataloški br:
- 3388258 - 62
- Oznaka:
- 1123083/100
- EAN:
- 4044774596808
LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 130 H kontrolni vod 16 x 1 mm² 1123083/100 100 m
1 %
1,445.00 KM1,455.00 KM
Štedite 10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
1,445.00 KM1,455.00 KM
Štedite 10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 15 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CLASSIC 130 H |
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 16 x 1 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 1123083/100 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 130 H 16G1 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 12.1 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 16 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 130 H 16G1 upravljački kabel; 16G1; U 0 /U: 300/500 V; HFFR; Identifikacija žice: brojevi; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





