LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 400 CP kontrolni vod 4 x 16 mm² 1313624/1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3388402 - 62
- Oznaka:
- 1313624/1000
- EAN:
- 4044774609157
- Kataloški br:
- 3388402 - 62
- Oznaka:
- 1313624/1000
- EAN:
- 4044774609157
LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 400 CP kontrolni vod 4 x 16 mm² 1313624/1000 1000 m
1 %
109,320.00 KM110,325.00 KM
Štedite 1,005.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
109,320.00 KM110,325.00 KM
Štedite 1,005.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 20 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CLASSIC 400 CP |
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 4 x 16 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 16 mm² |
| Izolacijski material | poliuretan |
| Proizvođač-br. dijela | 1313624/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 400 CP 4G16 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 22.2 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 4 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 400 CP 4G16 upravljački kabel; 4G16; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





