LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 400 P kontrolni vod 4 x 4 mm² 1312974/50 50 m
- Kataloški br:
- 3388410 - 62
- Oznaka:
- 1312974/50
- EAN:
- 4044775108949
- Kataloški br:
- 3388410 - 62
- Oznaka:
- 1312974/50
- EAN:
- 4044775108949
LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 400 P kontrolni vod 4 x 4 mm² 1312974/50 50 m
1,060.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,060.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 12 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CLASSIC 400 P |
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 4 x 4 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 4 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | poliuretan |
| Proizvođač-br. dijela | 1312974/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 400 P DESINA 4G4 BK |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 10.8 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Kodirano prema brojevima | da |
| Broj žica | 4 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 400 P DESINA 4G4 BK upravljački kabel; 4G4; crna; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: brojevi; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





