LAPP ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 CP kontrolni vod 16 x 0.75 mm² 0026425/50 50 m
- Kataloški br:
- 3388438 - 62
- Oznaka:
- 0026425/50
- EAN:
- 4044774626208
- Kataloški br:
- 3388438 - 62
- Oznaka:
- 0026425/50
- EAN:
- 4044774626208
LAPP ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 CP kontrolni vod 16 x 0.75 mm² 0026425/50 50 m
0 %
1,970.00 KM1,975.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
1,970.00 KM1,975.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 7.5 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 CP |
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 16 x 0.75 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | poliuretan |
| Proizvođač-br. dijela | 0026425/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 CP 16G0,75 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 14.2 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 16 x |
| Zapakirano | da |
| Zaštićeno | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 CP 16G0.75 upravljački kabel; 16G0.75; Core-Line; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





