LAPP ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 P kontrolni vod 65 x 1 mm² 0026344/1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3388447 - 62
- Oznaka:
- 0026344/1000
- EAN:
- 4044774624877
- Kataloški br:
- 3388447 - 62
- Oznaka:
- 0026344/1000
- EAN:
- 4044774624877
LAPP ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 P kontrolni vod 65 x 1 mm² 0026344/1000 1000 m
1 %
108,460.00 KM109,405.00 KM
Štedite 945.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
108,460.00 KM109,405.00 KM
Štedite 945.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 7.5 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 P |
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 65 x 1 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | poliuretan |
| Proizvođač-br. dijela | 0026344/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 P 65G1 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 25.4 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 65 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 P 65G1 upravljački kabel; 65G1; Core-Line; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: brojevi; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





